Замовлення сайтів:
Підтримка сайтів:
Вінниця:
Краків:

Honors

Перше місце у конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти

™ Глянець, студія веб-дизайну — Інтернет-магазин Барвінок _8
™ Глянець, студія веб-дизайну — Інтернет-магазин Барвінок _9
™ Глянець, студія веб-дизайну — Промо-сайт для компанії Дебет Плюс_0
Назад

Промо-сайт для компанії Дебет Плюс

™ Глянець, студія веб-дизайну — Промо-сайт для компанії Дебет Плюс_1

Нами розроблено промо-сайт для компанії-розробника програмного забезпечення Дебет Плюс.

На сайті можна переглянути повний перелік послуг, та готових рішень які надає компанія, а також ознайомитись з інформацією про актуальні оновлення. 

Сайт показується українською і російською мовами, та є повністю адаптивним для планшетів та ПК.

™ Глянець, студія веб-дизайну — Промо-сайт для компанії Дебет Плюс_2
Що ми зробили
™ Глянець, студія веб-дизайну — Промо-сайт для компанії Дебет Плюс_3
UI/UX, дизайн
™ Глянець, студія веб-дизайну — Промо-сайт для компанії Дебет Плюс_4
Програмування
™ Глянець, студія веб-дизайну — Промо-сайт для компанії Дебет Плюс_5
Верстка
™ Глянець, студія веб-дизайну — Промо-сайт для компанії Дебет Плюс_6
Тестування
розробка сайту Промо-сайт для компанії Дебет Плюс
Затрачено часу
Промо-сайт для компанії Дебет Плюс На планшеті
Промо-сайт для компанії Дебет Плюс На ноутбуці
Головна сторінка
™ Глянець, студія веб-дизайну — Промо-сайт для компанії Дебет Плюс_7
Інструменти і технології
які ми використали в роботі над сайтом
Drupal 9
PHP
MySQL
JavaScript
JQuery
AJAX
Symfony
Twig
Composer
Git
VS Code
SASS
Adobe Illustrator
Figma
CSS3
HTML5
Промо-сайт для компанії Дебет Плюс
Внутрішні сторінки

Розробка та просування вебсайту від компанії Глянець

У століття активного розвитку IT-сфери будь-який вид діяльності потребує інтернет-просування. Найбільш поширена послуга цієї галузі — створення та просування сайту. Бездоганний, зручний і сучасний сайт — не просто красива обгортка вашого бізнесу: це перший крок до гарних відносин з вашими клієнтами.

Наша компанія займається створенням та просуванням сайтів вже більш ніж 13 років, і за цей час у нас з'явилися тисячі щасливих клієнтів не тільки на території України, а й у віддалених куточках світу. Головна зброя нашої команди, що складається з 50 фахівців, — відточений професіоналізм та відповідальний підхід до кожного проєкту.

Від чого залежить успіх вашого інтернет-ресурсу?

Звичайно ж, створення та просування сайту можна замовити в першому-ліпшому агентстві, проте навряд чи сумнівна контора може гарантувати успіх вашого проєкту.

Зрозуміло, що будь-який підприємець або бізнесмен замислюється над тим, як обрати компанію по створенню та просуванню вебсайту, який в зрештою примножить його доходи та популяризує його бренд.

На перший погляд може здатися, що чим вища ціна у виконавця, тим якісніше він виконає послугу по розробці та просуванню сайту. Насправді все набагато складніше. Але й, занадто низька вартість повинна вас також насторожити.

Можна зробити висновок, що успіх створення та просування вебсайту безпосередньо залежить від вибору компанії. Ви можете довірити свій бізнес лише справжнім професіоналам, які зможуть реалізувати всі ваші побажання та застосувати свої ексклюзивні "фішки".

Як обрати виконавця для розробки та створення сайту?

Перше, що ви повинні перевірити, — це дата заснування компанії. Адже перевірка часом — показник надійності. Агентства, що пропонують розробку крутого ресурсу, але існують всього тиждень, — сумнівні організації, які краще обходити стороною.

Друге, на що необхідно звернути увагу — реальні відгуки клієнтів про компанію в різних інтернет-джерелах. Якщо організація працює давно, знайти відгуки про неї буде не складно. Крім того, вона повинна бути активною в соціальних мережах.

Третє: перевірте чи є в інтернеті фотографії або відео з офісу компанії. Якщо співробітники викладають фото та відео робочих буднів, то швидше за все, така організація є відкритою та чесною.

Четверте, що має вас зацікавити, — це портфоліо фірми. Оцінюйте не тільки те, що зображено, але й перевірте сайти самостійно.

П'яте, і найголовніше — поцікавтесь наявністю сертифікатів та ліцензій.

Ретельно вивчивши виконавця, ви зі спокійною душею можете довірити створення та просування свого сайту компанії з гарною репутацією та будете впевнені, що вам не доведеться платити двічі.

Ознаки надійної вебстудії:

 • наявність функціонального, зручного та естетично привабливого сайту;
 • розробка та просування сайтів повинна бути основним напрямком діяльності обраної компанії;
 • великий штат співробітників (досвідчені програмісти, верстальники, дизайнери, маркетологи, SEO-фахівці, копірайтери та інші спеціалісти ).;
 • велике портфоліо виконаних робіт;
 • знання та застосовування сучасних digital-інструментів;
 • краще співвідношення ціна-якість;
 • чіткі часові рамки виконання замовлень.

Обравши компанію Глянець для створення та просування сайту, ви зі 100% гарантією отримаєте ідеальний власний сайт, яким будете пишатися. Крім того, при виникненні питань, ви завжди отримаєте підтримку досвідчених фахівців.

Чому обирають нас:

 • Кожен клієнт нашої компанії має особистого менеджера проекту. Він завжди на зв'язку, а також стежить за виконанням усіх завдань щодо роботи сайту
 • Після здачі проєкту ми нікуди не зникаємо. Наші менеджери залишаються на зв'язку для підтримки клієнтів та подальшої співпраці з ними.
 • Робота "під ключ". Ми самостійно складаємо технічне завдання, а нашим клієнтам залишається тільки його перевірити. Річ у тім, що замовник, складаючи технічне завдання самостійно, може не передбачити безліч корисних функцій, і в результаті отримати не те, на що розраховував.
 • У нас багаторічний досвід роботи з великими підприємствами. Ми розбираємося в принципах організації бухгалтерського обліку та знаємо правила обміну документами.
 • У нашому штаті понад 50 фахівців, які залучаються до роботи на різних етапах створення сайту. У нас в команді немає віддалених співробітників, тому ми завжди на зв'язку та готові взятися за проєкт будь-якої складності.
 • Якщо сервер клієнтам вимагає специфічних налаштувань, у нашому штаті є системний адміністратор, який налагодить правильну роботу сервера.
 • Ми працюємо в команді, тому для нас не існує занадто складних завдань. Наші фахівці допомагають один одному, тому наша компанія здатна робити більше, швидше та краще за інших.
 • Наш досвід — більш ніж 1100 успішних проєктів. Наші проєкти відповідають оптимальному співвіношеннню ціни та якості.
 • Ми створюємо сайти будь-якої складності: інтернет-магазини, корпоративні сайти, портали тощо.
 • Для кожного вебсайту ми створюємо індивідуальний дизайн, розробляємо унікальний логотип і фірмовий стиль.
 • Наша компанія працює офіційно, тому ми укладаємо договір і даємо гарантії, а також маємо ліцензійне програмне забезпечення.
 • Ми надаємо власні сервери, спеціально налаштовані під наші проєкти, на яких розміщується вся інформація. Це означає, що вам не потрібні додаткові послуги, тому ви уникаєте зайвих витрат.
 • Надаємо можливість поетапної оплати наших послуг через будь-яку платіжну систему.
 • У нас багатоканальні лінії зв'язку, тому ви ніколи не почуєте прикрі сигнали "зайнято". Ми цінуємо свій час і час наших клієнтів!
 • Ми не зупиняємо роботу над проєктом ні за яких обставин, тому виконуємо свою роботу вчасно. При виникненні непередбачених ситуацій (хвороба когось зі співробітників, його звільнення тощо) у нас завжди є ким його замінити.

Будьте впевнені, що в Україні немає вебстудії, яка перевершує нас. Ми стали експертами в таких секторах бізнесу: аграрна промисловість, будівництво та ремонт, нерухомість, туризм та ін.

Ми займаємося створенням і просуванням сайтів будь-якої складності:

 • інтернет магазинів;
 • промо-сторінок;
 • лендінгів;
 • сайтів-візиток;
 • корпоративних сайтів;
 • сайтів-вітрин.

Наші сайти швидкі, зручні, надійні, а також їх "люблять" пошуковики. Ми завжди виконуємо роботу своєчасно, використовуємо потужний хостинг, проводимо повну оптимізацію ресурсу під найактуальніші вимоги пошукових систем і використовуємо передові технології. Це підтверджує наш розділ "Портфоліо", де ви знайдете величезну кількість бездоганно виконаних проєктів.

Наші переваги:

 • прийнятна цінова політика на послуги по створенню та просуванню сайтів;
 • технічна підтримка кожного клієнта в майбутньому;
 • багаторічний досвід в IT-сфері;
 • SEO-просування нового, створеного нами сайту, або того, що вже існує;
 • виявлення та усунення помилок, допущених іншими розробниками;
 • креативне мислення співробітників;
 • порядність та відповідальність;
 • знання англійської мови;
 • гарантія якісного виконання всіх робіт.

Підтвердження успішної діяльності компанії Глянець — сотні позитивних та часом навіть захоплених відгуків наших клієнтів.

Насамперед, ви повинні вирішити, який сайт вам потрібний або який комплекс послуг ви потребуєте, щоб обговорити всі нюанси з нашим project-менеджером. Під час проведення аудиту з'ясовуються основні цілі та побажання клієнтів.

Історія створення компанії Глянець

Компанія Глянець є лідером серед усіх українських вебстудій вже більш ніж 13 років. Наш офіс знаходиться у Вінниці, але ми успішно співпрацюємо з клієнтами з будь-якого куточка України та навіть світу.

На самому початку нашого шляху ми пильно вивчали вебтехнології та створювали сайти на чистому ентузіазмі. На сьогодні для нашої великої та дружньої команди не існує нездійсненних проєктів. За нашими плечима 13 років накопичення досвіду та понад 2500 розроблених сайтів. Ми маємо власний офіс, хостинг, здійснюємо навчання кадрів та контроль якості кожного проєкту.

Наша вебстудія відрізняється від конкурентів високими стандартами естетики, бездоганної якості верстки та програмування, найкращим рівнем обслуговування клієнтів та бездоганною надійністю. У нас не буває непривітних менеджерів, неакуратних дизайнерів та початківців-програмістів. Усі наші співробітники — експерти у своїй справі.

Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені, що отримаєте те, що очікували. Ваш сайт буде адаптований під будь-який пристрій і працюватиме, як швейцарський годинник.

Серед наших численних клієнтів є державні установи, банки, заводи, корпорації, агентства та маленькі фірми. Їх об'єднує одне — наявність ефективного сайту, на який хочеться повертатися.

Що ви отримаєте, співпрацюючи з нами?

 • Повний спектр послуг: від створення інтернет-ресурсу (реєстрації домену та хостингу) до наповнення контентом та розкрутки в інтернеті.
 • Унікальний сайт з комфортною адміністративною панеллю, яка необхідна для роботи та просування в пошукових системах.
 • Консультації, актуальні рекомендації та технічну підтримку.
 • Чітке дотримання обумовлених термінів та затвердженого бюджету.

А якщо ви тільки відкрили свій бізнес, наша послуга «Розробка сайту та його просування з нуля» — ідеальний варіант! Ви можете обрати мінімальний тариф і з часом підключати додатковий функціонал та покращувати свій інтернет-ресурс. Крім того, ми можемо створити для вас фірмовий стиль, і тоді ваш бренд запам'ятає кожен користувач, який відвідав сайт.

Ми стежимо за останніми трендами веброзробки та безперервно розвиваємося, тому точно знаємо що потрібно кожному нашому клієнту!

Наші гарантії

 • Договір, у якому кожен етап виконання робіт затверджується клієнтом.
 • Глянець — найбільша вебстудія у Вінниці та вебстудія №1 в Україні.
 • Ми консультуємо та підтримуємо клієнта після запуску вебсайту.
 • Поступова оплата в міру виготовлення та демонстрації робіт.

Ми працюємо офіційно, гарантуємо якісне та швидке виконання робіт.

Наш професіоналізм — не порожні слова, адже з нами не буває проблем!

Як замовити послугу зі створення та просування сайту?

Якщо вам потрібен потужний інструмент продажів або підвищення лояльності клієнтів, замовляйте послугу з розробки, створення та просування сайту будь-яким зручним для вас способом:

 • зателефонуйте на гарячу лінію;
 • напишіть нам на e-mail;
 • відправте заявку в месенджері.

За кожним виконаним нами проєктом стоїть кропітка та тривала праця з відбору найкращих варіантів для кожного клієнта. Ми любимо те, що робимо, а наша головна нагорода — вдячність наших клієнтів та їх захоплені відгуки!

Глянець — це надійність. Доведено досвідом!

™ Глянець, студія веб-дизайну — Промо-сайт для компанії Дебет Плюс_8

Повний розбір вашого сайту безкоштовно!

Подайте свій сайт і ми зробимо цікавий та деталізований розбір з порадами по розвитку на нашому