Як зробити будь-яку веб-студію «кидалою»?
Слідуючи цим чітким рекомендацій, будь-яка веб-студія, яка розробляє Ваш проект, стане "кидалою":
1. Перше і найголовніше - пропонуйте якомога менше грошей за свій проект. Враховуйте, що в світі криза, а так само те, що виконавець територіально знаходиться в мало розвинутих країнах, і він неодмінно повинен отримувати зарплату на рівні жителя Південної Африки. Ідеальний варіант - не більше 300 $ в місяць на 5 чоловік працюючих в одній команді в офісі. Ще краще - запропонуйте реалізацію проекту-аналога суперпопулярного порталу студенту першокурснику за 250 $ Відмінна веб-студія та, яка погодиться реалізувати проект за Ваші гроші на кишенькові витрати.
2. Ніколи не питайте у конкурентів, скільки їм обійшлася реалізація їх проекту. Але якщо Ви все-таки дізналися бюджет розробки, сміливо формуйте свій бюджет за формулою:
Y \ 1000 = X
Y - бюджет конкурентів
Х - бюджет Вашого проекту
Є ще одна формула - (Y \ 5) * C = X
Y - Ваша ставка на поточному місці роботи
З - планований термін реалізації в місцях
X - бюджет проекту
3. Після того, як у Вас вийшло відмінно заощадити, потрібно обов'язково зрозуміти те, що відразу на наступний день після запуску проекту Ви станете мультимільйонером. Тому Вам потрібно своєчасно подбати про відкриття рахунку в офшорі.
4. Напишіть технічне завдання (ТЗ) самі. Обов'язково зробіть це. Чи не доручайте написання ТЗ веб-студії - обдурять. У ТЗ обов'язково повинні бути присутніми такі слова як: «плашки», «вспливашка», «дохідність». Штрафуйте студію і лайте їх матом за будь-який відступ від ТЗ. Пам'ятайте - Вам краще знати, як повинен працювати Ваш проект. Не дайте студії зіпсувати ідею.
5. Замовте дизайн у одній студії, а програмування зовсім у інший. Ще краще, ні в якому разі не визначайтеся з CMS до початку робіт по дизайну. Дизайн потрібно обов'язково замовити у поліграфічного дизайнера, а вихідні отримати в форматі корела.
6. Дотримуйтеся принципу «або відразу все, або нічого». Ні в якому разі не запускайте свій проект і не відкривайте його для відвідувачів, якщо на ньому ще не реалізовано кілька функцій. Або якщо на ньому ще можуть бути баги. Користувачі злякаються і більше ніколи не відвідають Ваш ресурс.
7. Щодня лайте матом менеджера свого проекту.
8. Після затвердження макетів, після верстки і при закінченні програмування обов'язково дайте дрібну правку на вибір:
a. «Змініть масштаб сайту»
b. «Мені не подобається дизайн сайту»
c. «Цей банер не красивий. Терміново надсилайте 85 варіантів »
9. Ніколи не платите вчасно по етапах проекту або за роботу в цілому. Студія повинна зрозуміти, що знаходиться нижче на "харчовому ланцюжку" чим Ваша організація. І платити їм взагалі не обов'язково.
10. Для успішної роботи за проектом Ви повинні часто не відповідати на дзвінки, ігнорувати е-мейли, відмовлятися давати рекомендації. Адже в ТЗ все написано, що вони від Вас ще хочуть?
11. Щоб студія не лінувалася і не косила бабло - поки Ви чекаєте свій проект і терпите багатомільйонні збитки - цікавтеся ходом виконання свого сайту через кожні 2 години.
12. Після того як Ви заощадили (знайшли студію, яка погодилася зробити проект на портфоліо), кілька разів довели менеджера до істерики, платили невчасно і не відповідали на дзвінки, добре роздивіться Ваш готовий проект. Бажано від нього відмовитися по наступних причинах:
a. Це не те, що мені потрібно!
b. Цей сайт мені не подобається!
c. Ви порушили термін розробки, поверніть гроші!
Вітаємо!
Ви досягли результату:
1. Студія - «кидалово»
2. Директор - «шахрай»
3. Менеджер «тупа курка»
4. Дизайнер «дурний»
5. Програміст «безрукий»
Замовити сайт зараз!
Всього один крок до вашого бездоганного сайту